Зйомки «Карткового будинку» зупинили через звинувачення Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях

Зйомки «Карткового будинку» зупинили через звинувачення Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях

Телекомпанії вважають за краще заморозити проект до з'ясування всіх обставин

Зйомки «Карткового будинку» зупинили через звинувачення Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях
фото Shutterstock

Сервіс Netflix і телестудія MRC заморозили зйомки останнього, шостого сезону серіалу «Картковий будиночок» після звинувачень в домаганнях, висунутих на адресу виконавця головної ролі, актора Кевіна Спейсі, повідомляє Meduza з посиланням на спільну заяву Netflix та MRC.

«MRC і Netflix вирішили заморозити виробництво шостого сезону, щоб у нас був час вивчити ситуацію, що склалася, і розглянути всі питання, які виникають у членів знімальної групи», – сказано в заяві.

Напередодні Netflix оголосила, що шостий сезон серіалу стане останнім. У компанії стверджують, що це було вирішено кілька місяців тому, ще до появи звинувачень на адресу Кевіна Спейсі.

Наприкінці жовтня актор Ентоні Репп (який зараз грає в серіалі Netflix «Зоряний шлях: Діскавері») розповів, що в 1986 році Кевін Спейсі домагався до нього і схиляв до сексу. Спейсі тоді було 26 років, а Реппу – 14, він був неповнолітнім, що ускладнює справу.

Кевін Спейсі заявив, що не пам'ятає цього, оскільки був дуже напідпитку в той момент, але вибачився перед Реппом. Коментуючи його заяву, актор вперше публічно заявив, що вважає себе геєм.

Зйомки «Карткового будинка» зупинили через звинувачення Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях
фото inter.ua

«Картковий будинок» – один із найбільш популярних телесеріалів останніх років. Він не раз отримував премії «Еммі» і «Золотий глобус». Кевін Спейсі грає в серіалі головну роль – жорстокого і аморального політика Френка Андервуда, який з розвитком своєї кар’єри стає президентом США.

Аналізуючи хвилю сексуальних скандалів, яка піднялася на Заході після «морального падіння» Харві Вайнштейна, Mind згадав про 5 чоловіків, яким такі скандали коштували і кар’єри, і особистого життя.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті