Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
ОККО Group вийшла на ринок мінеральних добрив

ОККО Group вийшла на ринок мінеральних добрив

Компанія продає добрива з двох власних складів

ОККО Group вийшла на ринок мінеральних добрив
Фото: ОККО Group

Холдинг OKKO Group оголосив про вихід на ринок азотних і комплексних добрив для агровиробників. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Вже сьогодні у рамках проекту їх можна придбати як вагонними партіями, так і більш дрібними – з власних складів, відкритих в Хмельницькій (Ярмолинці) і Рівненській (Нова Любомирка) областях. Незабаром ще один запрацює і в Вапнярці Вінницької області», – йдеться в повідомленні.

На кожному з уже відкритих складів може зберігатися до 4000 тонн міндобрив одночасно. У Ярмолинцях і Новій Любомирці облаштовані ємності під сухі добрива, а у Вапнярці – також і для зберігання рідких.

«Важливою перевагою для аграріїв є те, що закупівля добрив можлива і через форвардну програму компанії «ОККО Агротрейд». Відповідно до її умов, за придбані зараз міндобрива, пальне тощо покупець може розрахуватися зерном чи іншою продукцією майбутнього врожаю», – зазначили в OKKO.

За словами віце-президента OKKO Group Юрія Кучабського, компанія продовжує активний розвиток агротрейдингового напрямку, стратегічна мета якого – закривати 100% потреб фермерів у товарних ресурсах для своїх виробничих процесів.

OKKO Group – всеукраїнський холдинг, флагманом якого є мережа АЗК «ОККО» («Концерн Галнафтогаз»). До складу OKKO Group входить 10 різнопрофільних бізнесів у сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті