В Україні побудують патронний завод

В Україні побудують патронний завод

Офіційне відкриття приватного заводу планується в листопаді

В Україні побудують патронний завод
Фото прес-центр Міністерство оборони України

У листопаді планується офіційне відкриття приватного заводу, на якому виготовлятимуть патрони для стрілецької зброї всіх калібрів.

Про це повідомив заступник міністра економрозвитку і торгівлі Юрій Бровченко, передає Delo.Ua.

«Найближчим часом на потужностях одного з приватних підприємств буде закладатися патронний завод, на якому вироблятимуть патрони калібру від 5,45 до 14,5 мм», – говорить Бровченко.

Також було зазначено, що на заводі вироблятимуть всі калібри: як НАТОвські, так і вітчизняні. Бровченко пояснив, що один верстат може виробляти гільзи під різні калібри. Для їх виробництва змінюється тільки штампування (прес-форма).

Випуск патронів на заводі планують почати через рік. Спочатку вони будуть на 60–70% складатися з імпортних матеріалів, пізніше буде заміщення на вітчизняні компоненти і сировину. Це пояснюється тим, що постачальники обладнання хотіли, щоб виробництво перших партій було на їх матеріалах.

Раніше в ЗМІ вже називалися найбільш ймовірні компанії – виробники патронів в Україні. Це корпорація «Таско», до якої входять 25 підприємств ВПК і конструкторських бюро, і британська Stiletto Systems Ltd, що спеціалізується на розробці боєприпасів та стрілецької зброї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті