Аеропорт Бориспіль запустив віртуального детектива по пошуку втраченого багажу «Пан Шукач»

Аеропорт Бориспіль запустив віртуального детектива по пошуку втраченого багажу «Пан Шукач»

У разі втрати багажу співробітники аеропорту закликають негайно зв'язатися з «детективом»

Аеропорт Бориспіль запустив віртуального детектива по пошуку втраченого багажу «Пан Шукач»
Фото Shutterstock

Аеропорт Бориспіль запустив віртуального детектива по пошуку втраченого багажу «Пан Шукач». «Детектив» допомагатиме пасажирам, чий багаж було пошкоджено чи вкрадено.

Про це повідомляється на сторінці аеропорту в Facebook.

Попереду новий вікенд, нові подорожі та цікаві знайомства ✌ Одне з них підготував для вас ✈ Міжнародний аеропорт «Бори...

Опубликовано Міжнародний аеропорт Бориспіль 3 листопада 2017 р.
Аеропорт «Бориспіль» запустив віртуального детектива по пошуку втраченого багажу «Пан Шукач»

«Раді познайомити вас з експертом у питаннях боротьби з тими, хто часом намагається незаконно порсатися у вашій валізі, якщо ви здали її до багажу в нашому аерпорту. Пан Шукач – енергійний досвідчений слідчий, незамінний помічник, небайдужий до ваших проблем. Відсьогодні Пан Шукач пристає на постійне чергування на захисті інтересів наших пасажирів. Він готовий одразу ж відпрацювати прикрі випадки втручання до багажу, головне – не зволікати із зверненням за допомогою», – ідеться в повідомленні.

Співробітники аеропорту закликають пасажирів негайно виходити на зв'язок з Паном Шукачем відразу ж після виявлення проблеми. Допомогу з питань втрачених речей також можна отримати як і раніше, звернувшись по іншим контактам Служби розслідування крадіжок з багажу: 073-7-702-702; anti-theft@kbp.aero; Skype – anti-theft-kbp.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті