Лідером постачання смартфонів залишається Samsung

Лідером постачання смартфонів залишається Samsung

Компанія поставила 8,3 млн одиниць смартфонів

Лідером постачання смартфонів залишається Samsung
Фото Shutterstock

Південнокорейська компанія – виробник смартфонів Samsung в III кварталі поточного року знову стала лідером за світовим постачанням смартфонів, поставивши на 9,5% більше телефонів в річному вираженні – 83,3 млн штук.

Про це свідчать дослідження аналітичної фірми International Data Corporation (IDC), пише Прайм.

«Samsung знову став лідером на світовому ринку смартфонів, поставивши 83,3 млн одиниць, що на 9,5% більше, ніж в минулому році. Корейський гігант представив новий 6,3-дюймовий смартфон Note8, що позитивно позначилося на його операційних показниках. Samsung повідомляє про значний попит (на свою продукцію – Mind) і, схоже, офіційно поклав край історії минулого року з фіаско Note7», – йдеться в повідомленні.

Так само, до першої п'ятірки компаній-виробників входять відразу 3 компанії Китаю: Huawei, яка поставила 39,1 млн смартфонів, збільшивши показник на 16,1%, OPPO, яка збільшила поставки на 19% – до до 30,7 млн смартфонів, і Xiaomi. Компанія збільшила поставки в річному вираженні більш ніж в 2 рази, до 27,6 млн смартфонів і опинилася на п'ятому місці серед найбільших постачальників смартфонів у світі за обсягами.

Раніше корейська компанія Samsung вже займала провідну позицію з постачання смартфонів в минулому кварталі. Частка Samsung на ринку смартфонів збільшилася до 22,3% у порівнянні з мінулорічними 20,9%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті