Спецслужби завели справу на відому платіжну систему

Спецслужби завели справу на відому платіжну систему

«Електрум Пеймент Систем» звинувачується у фінансуванні терористів на Донбасі

Електрум Пеймент Систем
Фото Julia Berezovska/ Press office NBU

Генеральна прокуратура і Служба безпеки України відкрили кримінальне провадження щодо платіжної системи «Електрум Пеймент Систем». Їй висунули підозру у фінансуванні тероризму. Про це повідомляє Обозреватель з посиланням на джерела в Нацбанку України.

Провадження відкрили ГПУ і СБУ. «Електрум Пеймент Систем» звинувачується у фінансуванні тероризму, махінаціях з платіжними картами в зоні АТО, здійсненні незаконних фінансових операцій з самопроголошеними Л/ДНР і поповненні рахунків мобільних операторів. Власником бізнесу є один з творців Global Money Юрій Корж.

Юрій Корж – засновник і генеральний директор інтернет-провайдерської фірми «Глобал Юкрейн», фірма заснована в 1993 році, він син Віталія Коржа, президента фірми «Глобал Юкрейн» та народного депутата Верховної Ради України від Блоку Юлії Тимошенко. Брат Роман Корж – генеральний директор «Інтернет Медіа Груп».

У 2009 році Віталій Корж увійшов до складу Координаційної ради Українського мережевого інформаційного центру (UANIC). Туди ж був введений і молодший брат – Юрій Корж.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті