Tesla відкрила найбільший у світі комплекс для зарядки електромобілів

Tesla відкрила найбільший у світі комплекс для зарядки електромобілів

Китай як найпотужніший ринок електромобілів вимагає такої ж масштабної інфраструктури для них

Tesla відкрила найбільший у світі комплекс для зарядки електромобілів
фото teslarati.com

Американська компанія Tesla відкрила в китайському Шанхаї найбільший зарядний комплекс Supercharger у світі, повідомляє InsideEVs. Станція знаходиться в Шанхаї і дозволяє одночасно «заправляти» 100 автомобілів.

У підземному паркінгу шанхайського бізнес-центру Lilac International встановлено 50 зарядних станцій Supercharger, кожна з яких може обслуговувати два автомобілі. Зарядний комплекс відкритий цілодобово сім днів на тиждень. Загалом Tesla планує до кінця цього року відкрити в Китаї тисячу точок Supercharger.

Перед тим як Tesla встановила новий рекорд, найбільшим зарядним комплексом у мережі Supercharger була станція в Норвегії – 20 точок підзарядки. Зараз також будується комплекс на 40 місць у Каліфорнії.

Загальна кількість станцій Supercharger по світу – 1032, розташовані в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. Усі разом вони мають 7320 точок підзарядки.

Спочатку підзарядка автомобілів Tesla на них була безкоштовною, проте з січня 2017 року власникам машин доведеться платити або за хвилину використання Supercharger, або за кіловат-годину (залежно від місцезнаходження станції).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті