Образились: Росія вводить «дзеркальні» санкції проти Канади

Образились: Росія вводить «дзеркальні» санкції проти Канади

МЗС Росії зазначає, що санкціями на РФ не «натиснеш»

Образились: Росія вводить «дзеркальні» санкції проти Канади
фото з pixabay.com

Росія запроваджує санкції у відповідь проти ряду канадських діячів після того Канада ввела власні стосовно 30 росіян. Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Росії.

Як повідомлялось, 3 листопада Канада вирішила ввести санкції проти 52 іноземців, серед яких 30 росіян. Усі активи осіб, які підпали під санкції, заморожуються, а цим людям буде заборонено в’їзд на територію Канади.

«Ми неодноразово попереджали владу Канади від спроб санкційного тиску на Росію, попереджали, що подібні дії не залишаться без відповіді. На превеликий жаль, офіційна Оттава під приводом нещодавно прийнятого антиросійського «закону імені С. Магнітського» в черговий раз ввела рестрикції стосовно наших громадян. Доводиться діяти дзеркально»., – йдеться у коментарі офіційного представника МЗС Росії Марії Захарової

Зазнається, що список канадців довгий, у ньому десятки прізвищ. «Мова йде про тих русофобськи налаштованих громадян Канади, які планомірно займались руйнуванням двосторонніх відносин», – уточнюється в заяві.

«Виникає питання: це те чого добивались в Оттаві? Невже там дійсно думають, що та Росію можна «натиснути»? Або просто тішать свої політичні амбіції?» – зазначається в коментарі Захарової.

Російська сторона також висловила сподівання, що у політичних кіл Канади наступить «прозріння» і вони відмовляться від хибного курсу, який призведе до подальшого погіршення двосторонніх відносин. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло