У Туреччині вперше почнуть виробництво власного автомобіля

У Туреччині вперше почнуть виробництво власного автомобіля

Досі жителі країни купували тільки авто закордонного виробництва

У Туреччині вперше почнуть виробництво власного автомобіля
фото http://aa.com.tr

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган оголосив про початок реалізації проекту зі створення першого вітчизняного легкового автомобіля, пише агентство Анадолу.

У консорціум щодо створення автомобіля увійшли такі великі компанії, як група Anadolu, BMC, холдинги Kıraça і Zorlu, а також телекомунікаційна компанія Türkcell.

Виступаючи на презентації проекту, президент країни нагадав, що в 2016 році в Туреччині було продано 757 тисяч автомобілів.

«Прикро, що країна, ринок якої має такий потенціал, все ще не реалізувала проект створення власного вітчизняного автомобіля. Сьогодні ми робимо історичний крок в цьому напрямку», – сказав Ердоган.

За його словами, реалізації проекту створення вітчизняного автомобіля має розпочатися в максимально стислі терміни, щоб його прототип був представлений громадськості не пізніше 2019 року.

«У 2021 році автомобіль буде запущений в серійне виробництво. Проект створення вітчизняного автомобіля займає особливе місце в Програмі цілей розвитку Туреччини на період до 2023 року. Ніяких затримок з цього питання бути не повинно», – підкреслив глава Туреччини.

«Оголошую, що придбаю перший вітчизняний автомобіль, який зійде з конвеєра», – пообіцяв він.

Раніше повідомлялось, що Туреччина закрила порти для кораблів із Криму. Відтепер посилено контроль за інформацією про те, з якого порту прибуває судно.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло