Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
Найбільші світові автовиробники створять мережу електростанцій для підзарядки автівок

Найбільші світові автовиробники створять мережу електростанцій для підзарядки автівок

На початку наступного року творці мережі збираються довести кількість зарядних станцій до 50

Найбільші світові автовиробники створять мережу електростанцій для підзарядки автівок
Фото:pixabay.com

BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company, Volkswagen Group та підрозділи Audi і Porsche, що є найбільшими світовими автовиробниками, 5 листопада оголосили про створення спільного підприємства IONITY.

Про це пише ITC.

Підприємство IONITY побудує пан'європейську мережу потужних зарядних станцій для електромобілів. Усі учасники отримали рівні частки в новій компанії, при цьому вони запрошують інших автовиробників допомогти розширювати нову мережу електрозаправок.

Перші 20 станцій мережі IONITY відкриють вже цього року. Їх розмістять на великих автомагістралях Німеччини, Норвегії та Австрії з інтервалом 120 км в партнерстві з мережами Tank & Rast, Circle K і OMV. На початку наступного року творці мережі збираються довести кількість зарядних станцій до 50, наприкінці 2018 року – перевищити позначку в 100 електрозаправок, а до 2020 року розраховують встановити і запустити близько 400 станцій на всіх головних європейських магістралях.

Зарядні станції High-Power Charging (HPC) будуть розраховані на обслуговування декількох електромобілів одночасно, при цьому кожен «порт» матиме потужність до 350 кВт, що дозволить знизити час зарядження акумуляторів. Станції будуть побудовані на стандарті Combined Charging System (CCS), який підходить як для існуючих, так і для майбутніх електромобілів перерахованих вище та інших автовиробників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті