Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Суд заарештував фармацевтичний завод російського депутата в Україні

Суд заарештував фармацевтичний завод російського депутата в Україні

Кінцевим бенефіціаром арештованого заводу є Олександр Шишкін, колишній депутат російської Держдуми

Суд заарештував фармацевтичний завод російського депутата в Україні
Фото: pixabay.com

Накладено арешт на фармацевтичний завод «Фармекс Груп» (раніше – «Макс-Велл») у місті Бориспіль. Арешт було здійснено по клопотанням БТА Банку, цивільного позивача в кримінальному провадженні про розкрадання з банку понад $6 млрд і легалізації вкраденого за попередньою змовою з іноземними громадянами.

Про це Mind повідомили в прес-службі міжнародної юридичної фірми «Ільяшев і Партнери», яка представляє інтереси БТА.

«Махінації вартістю близько 3 млрд грн були частиною незаконних угод екс-власника БТА Мухтара Аблязова, якого вже засудили за шахрайство до 20 років ув'язнення в Казахстані і 22 місяців ув'язнення в Англії», – йдеться у повідомленні.

«Суд послався на статтю 5 Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму, що зобов'язує державу вживати заходів щодо накладення арешту на майно, в яке були конвертовані кошти, отримані злочинним шляхом», – прокоментували ситуацію в ЮФ «Ілляшев та Партнери».

Кінцевим бенефіціаром арештованого заводу є Олександр Шишкін, колишній депутат Державної Думи Росії, а нині – член Ради Федерацій РФ.

Власником БТА Банку є казахстанський підприємець Кенес Ракішев, який входить до числа найзаможніших людей країни. Його статки становлять $684 млн. Серед найбільших угод – інвестування в Magnum Cash & Carry у 2014 році. Бізнесмен фінансує декілька потужних венчурних проектів. Найвідомішим є Genesis Ангелс. У 2015 компанія Ракішева Net Element купила PayOnline.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті