Колишній директор Yahoo звинуватила росіян у зламі 3 млрд акаунтів своїх користувачів

Колишній директор Yahoo звинуватила росіян у зламі 3 млрд акаунтів своїх користувачів

Свідчення щодо хакерських атак дали також ген директори Equifax і Verizon Communications

Колишній директор Yahoo звинуватила росіян у зламі 3 млрд акаунтів своїх користувачів
фото Earns-Yahoo

Колишні гендиректори Yahoo,  Equifax і Verizon Communications – компаній, які постраждали від найбільшого за всі часи витоку даних, – дали свідчення в сенаті США щодо питань, пов’язаних з кібербезпекою, повідомляє Reuters.

Зокрема колишній гендиректор Yahoo Марісса Майєр звинуватила російських агентів у витоку всіх 3 млрд облікових записів користувачів у результаті злому в 2013 році. Вона принесла вибачення за деякі серйозні недоліки в роботі служби безпеки компанії.

«Я хочу принести вибачення, оскільки в час, коли відбулася ця крадіжка даних, я була на посаді директора компанії», – сказала вона.

«На жаль, в той час коли ми намагалися захистити Yahoo від шквалу атак з боку хакерів, як приватних, так і тих, що діяли від імені певної держави, – російські агенти вторглися в наші системи і вкрали дані наших користувачів», – заявила Майєр у ході слухань в комітеті з торгівлі Сенату США.

У грудні 2016 року Yahoo повідомила про витік даних із більш ніж 1 млрд облікових записів користувачів в 2013 році.

4 жовтня 2017 року компанія повідомила, що вкрадені були дані всіх 3 млрд облікових записів користувачів. Однак, запевнили в компанії, серед вкраденої хакерами інформації немає паролів у вигляді тексту, даних банківських карт або інформації і банківських рахунках.

Нагадаємо, Verizon купив Yahoo за $4,48 млрд. Ціна компанії значно знизилась через скандал із хакерською атакою.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло