«Київстар» подав документи для запуску мобільних платежів

«Київстар» подав документи для запуску мобільних платежів

Мобільні гроші полегшать життя українцям

«Київстар» подав документи для запуску мобільних платежів
Фото: Shutterstock

Компанія «Київстар» подала в НБУ документи для отримання статусу «оператора платіжної інфраструктури» дочірньої компанії «Стармані». Про це написав у себе на сторінці в Facebook президент компанії Петро Чернишов.

«Влітку Кабмін зробив перший крок для появи в Україні ринку мобільних платежів, прийнявши кілька постанов, які дозволяють повертати клієнтам кошти з рахунків мобільних операторів і використовувати їх для проведення платежів. Це означає, що якщо клієнт буде використовувати гроші з мобільного рахунку на покупку квитків або квітів, вони не будуть обкладатися митом у Пенсійний фонд.

Сьогодні ми зробили другий крок – подали документи до НБУ. До речі, ми тут знову перші – ще ніхто не був такий близький до того, щоб запустити мобільні гроші в Україні. Але ж вони потрібні, щоб полегшити життя тисячам українців. Жителям сіл не потрібно буде шукати банківські відділення, щоб купити щось за безнал – достатньо просто поповнити рахунок», – йдеться в повідомленні.

210 сторінок документів, які необхідні для отримання статусу «оператора платіжної інфраструктури» для дочірньої компанії «Стармані», були відправлені в НБУ.

Нещодавно компанія «Київстар» запустила нову лінійку мобільних тарифів з ціновим діапазоном від 110 до 155 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті