Tesla купила компанію Perbix, яка допоможе пришвидшити процес збирання Model 3

Tesla купила компанію Perbix, яка допоможе пришвидшити процес збирання Model 3

Через затримки у виробництві Tesla за ІІІ квартал склала тільки 260 автомобілів замість 1500

Tesla купила компанію Perbix, яка допоможе пришвидшити процес збирання Model 3
фото Shutterstock

Американська технокомпанія Tesla оголосила про купівлю виробника автоматизованих систем збирання Perbix, передає The Verge. До цього Perbix майже три роки була постачальником обладнання для компанії Ілона Маска, однак придбання дозволить автовиробнику виробляти більше деталей для автомобілів.

Надто низькі темпи виробництва, які не встигають за величезною кількістю замовлень, все ще залишаються проблемою для компанії.

У третьому кварталі компанія відвантажила лише 260 нових седанів Model 3, це значно менше за обіцяних 1500 штук. Виробничі затримки зачеплять 500 000 клієнтів.

Tesla не зможе збільшити обсяги випуску до 5000 одиниць на тиждень до кінця 2017 року, як це планувалося спочатку, в тому числі через величезні збитки в розмірі $619 млн. Поглинання Perbix – це ще один крок до повної автоматизації процесу складання.

Тесла не розкрила, скільки вона заплатила за Perbix, але фінансові звіти показують, що власник Джеймс Дадлі отримав 34 772 акцій Tesla вартістю понад $10 млн.

Минулого року Tesla купила німецьку компанію Grohmann Engineering, яка спеціалізується на автоматизованих системах виробництва акумуляторів і паливних елементів.

Нагадаємо, у Tesla всього за тиждень звільнили близько 400 працівників. Офіційна версія – щорічна перевірка персоналу компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті