Суд повернув Миколаївському суднобудівному заводу 800 000 грн

Суд повернув Миколаївському суднобудівному заводу 800 000 грн

Господарські суди Києва та Запорізької області задовольнили позови щодо повернення коштів підприємству

Суд повернув Миколаївському суднобудівному заводу 800 000 грн

Військова прокуратура Південного регіону України захистила інтереси Миколаївського суднобудівного заводу у справі щодо заборгованості з боку приватних фірм у обсязі 800 000 грн. 

Прес-служба «Укроборонпрому» повідомила, що господарські суди Києва та Запорізької області задовольнили позови щодо повернення коштів на підприємство.

«Ці порушення з боку підприємців, які співпрацювали з Миколаївським суднобудівним заводом (колишній ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара»), було виявлено комісією «Укроборонпрому» в лютому 2017 року, а інформація про це була передана у прокуратуру», – йдеться в повідомленні.

Військова прокуратура Південного регіону України з’ясувала, що вказана заборгованість виникла у зв’язку з несвоєчасною оплатою послуг, наданих за договорами комерційним структурам.

«У той час, коли перед працівниками Державного підприємства «Миколаївський суднобудівний завод», що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави, існує значна заборгованість із виплати заробітної плати, підприємці «забули» розрахуватися за отримані послуги. Наразі військовою прокуратурою вживаються вичерпні заходи задля реального виконання рішень судів», – заявила прокуратура.

«Укроборонпром», за останні три роки, по результатам внутрішніх перевірок направив до правоохоронних органів більше 180 матеріалів щодо порушень на загальну суму понад 657 млн грн. За направленими матеріалами правоохоронними органами розпочато більше 40 кримінальних проваджень.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня робота Миколаївського суднобудівного заводу, що входить до складу «Укроборонпрому», була паралізована через відсутність рішення уряду щодо ракетного крейсера проекту 1164.

Через припинення у лютому 2015 року надходження коштів для утримання крейсера рахунки підприємства арештовані, а заборгованість по заробітній платі становить понад 58 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті