mind
Євросоюз посилить правила органічного виробництва

Євросоюз посилить правила органічного виробництва

Нові правила покликані підвищити довіру споживачів та якість виробництва органічної продукції

Євросоюз посилить правила органічного виробництва
Фото: Shutterstock

Учасники переговорів Ради Європейського союзу та Європейського парламенту домовилися про оновлення правил органічного виробництва. Цей сектор зараз стрімко зростає і оновлення допоможе в процесі задоволення його потреб. Про це з посиланням на FreshPlaza пише Agronews.org.

«Ми вважаємо, що нова законодавча база відповідатиме динаміці та очікуванням цього швидкозростаючого сектора, підтримає його розвиток та здатність до інновацій, допоможе йому розкрити свій потенціал. Після більш ніж трьох років переговорів ця угода усуватиме перешкоди для сталого розвитку органічного виробництва в ЄС, гарантуючи тим самим чесну конкуренцію фермерів та операторів, а також поліпшить контроль і довіру споживачів», – сказав в ході зустрічі комісар з питань сільського господарства Філ Хоган.

Зміни буде запущено з метою підвищення довіри споживачів та підвищення виробництва органічної продукції в ЄС. Для цього вже визначили основні напрями роботи, проте досягнута домовленість ще має бути затверджена Комітетом розвитку сільського господарства та сільського розвитку Європейського парламенту та Радою міністрів сільського господарства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті