Лідером за обсягом зростання промислового виробництва є Одеська область

Лідером за обсягом зростання промислового виробництва є Одеська область

За дев'ять місяців показник склав +16,8%

Лідером за обсягом зростання промислового виробництва є Одеська область
Фото: Shutterstock

За підсумком дев'яти місяців цього року показник темпу зростання промислового виробництва на Одещині склав +16,8%. Це найвищий показник серед регіонів України. Про це, з посиланням да дані Держстату, пише Офіційний портал Одеської області.

Згідно з повідомленням, саме підприємства Одеської області забезпечують левову частку виробництва ряду продуктів у країні. Зокрема, на Одещину припадає 70% загального виробництва м’ясних консервних виробів та автотранспортної техніки (нафто-, газовозів, цистерн для харчових та хімічних речовин); 60% виробництва виноробної продукції країни; понад 20% – соняшникової олії та приблизно 14% – електроенергії від сонячних електростанцій.

Станом на 1 жовтня цього року обсяг прямих іноземних інвестицій у промисловість становив $558,3 млн. З початку року – майже $40 млн (+7,2% до початку року). 

Тенденції зростання в Одеській області спостерігаються у виробництві харчових продуктів (+31,7%), готових металевих виробів (+11,2%), іншої неметалевої мінеральної продукції (+21,5%), машинобудуванні (+2,5%).

Раніше повідомлялось, що в Україні зросло виробництво товарів легкої промисловості на 7%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло