mind
Qualcomm не хоче, щоб його поглинав Broadcom за $103 млрд

Qualcomm не хоче, щоб його поглинав Broadcom за $103 млрд

У компанії вважають таку ціну заниженою

Qualcomm не хоче, щоб його поглинав Broadcom за $103 млрд
фото Digital Trends

Американський чипмейкер Qualcomm готується відхилити конкурентну пропозицію компанії Broadcom Ltd із свого поглинення за $103 млрд вже цього тижня. Про це повідомляє Reuters, із посиланням на власні джерела.

Рада директорів Qualcomm провела чергову зустріч у неділю щоб переглянути небажану пропозицію про придбання та прийняття рішення щодо своєї стратегії. Джерела зазначають, що компанія готова відмовитись від пропозиції, оскільки вважає суму недостатньою.

Очільник Qualcomm Стівен Молленкопф вважає ставку в $70 за акцію занизькою.

Генеральний директор Broadcom Хок Тан ще на початку цього місяця розповів, що планує перенести свою компанію із Сінгапуру до США та заявив, що готовий «до бою». Джерела повідомили, що Broadcom готується представити новий список директорів для Qualcomm, що дозволило б акціонерам голосувати за заміну членів правління та сприяло б примусовому її співробітництву з Broadcom.

Broadcom також розглядає можливість підвищення своєї заявки на Qualcomm, у тому числі за рахунок боргових коштів. 

Нагадаємо, американський чіпмейкер Broadcom зробив офіційну пропозицію про купівлю свого конкурента – Qualcomm. Як зазначалось, $70 за кожну акцію на 28% перевищує вартість акцій Qualcomm станом на початок листопаду цього року. Поглинення дозволило б сформувати провідну диверсифіковану компанію в галузі напівпровідникової продукції для телекомунікаційного ринку. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті