Експорт українського цукру зменшився на 31%
Основні поставки здійснювались в Азербайджан

За другий місяць цього маркетингового року Україна експортувала 42 300 тонн цукру. Це в 2,5 раза більше за показники попереднього місяця. Про це свідчать дані Національної асоціації цукровиробників «Укрцукор».
«Географія експорту майже не змінілась, основні поставки здійснювалися в Азербайджан – 29%, Шрі-Ланку – 18%, Таджикистан – 9% та Судан – 8% », – коментує керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутіло.
За підрахунками Mind, показник експорту в жовтні знизився на 31% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Тоді кількість експортованого цукру складала 61 260 тонн.
Згідно з повідомленням, експорт цукру з України в період з вересня по серпень поточного року склав 59 300 тонн.
Раніше в асоціації прогнозували, що виробництво цукру в поточному сезоні залишиться на рівні минулого року – 1,9–2,0 млн тонн, з яких 500 000 тонн цукру експортуватимуть.
Раніше повідомлялось, що Україна збільшила товарообіг з Азербайджаном в 2,6 раза.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].