mind
Гендиректор McDonald's розповів, де в Україні незабаром відкриються нові ресторани

Гендиректор McDonald's розповів, де в Україні незабаром відкриються нові ресторани

За поточний рік всесвітня мережа вже інвестувала 136 млн грн у свій розвиток в Україні

Гендиректор McDonald's розповів, де в Україні незабаром відкриються нові ресторани
фото: Shutterstock

Два ресторани з мережі McDonald's будуть відкриті в діючих торгових центрах: «Район» на Троєщині в Києві (вул. Миколи Лаврухіна, 4) і City Mall в Запоріжжі (вул. Запорізька, 1Б). В останньому з них вже почалися ремонтні роботи.

Про це повідомив генеральний директор «МакДональдз Юкрейн» Гжегож Хмелярскій, передає Інтерфакс.

За словами гендиректора, в планах компанії на поточний рік було відкриття чотирьох нових ресторанів в Україні, два з них на сьогоднішній день вже відкриті.

Крім того, один ресторан McDonald's наразі знаходиться в процесі великої перебудови зі збільшенням площі з 290 кв. м до 405 кв. м по вул. Наукова в Харкові.

«Плануємо відкрити його до кінця року. В Харкові в цьому році вже розширили один ресторан біля Центрального вокзалу з 307 кв. м до 469 кв. м. Також провели ремоделінг McDonald's в Дніпрі, в ЦУМі. До кінця року плануємо завершити процес перебудови ресторану в Одесі (пр. Добровольського, 116А). Ще один ремоделінг в Одесі був завершений влітку (пр. Шевченка, 2б). Всього за підсумками року таких розширень і ремоделінгів відбудеться п'ять. У наступному році продовжимо цей процес», – зазначив гендиректор компанії.

«З початку поточного року і на сьогоднішній день інвестиції у відкриття та реконструкцію закладів склали 136 млн грн. Це три реконструкції в Одесі, Харкові та Дніпрі, а також два нових ресторани у Києві (ТРЦ Lavina Mall і біля станції метро «Мінська»). До кінця року ця сума зросте», – сказав Хмелярскій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті