Кремль вимагає від російських компаній лише хороших новин

Кремль вимагає від російських компаній лише хороших новин

Для висвітлення в ЗМІ відбиратимуть матеріали, які відповідають темі «Життя стає кращим»

Кремль вимагає від російських компаній лише хороших новин
фото з pixabay.com

Російська влада повідомила компаніям, щоб ті надавали новини, які позитивно впливатимуть на ситуацію в країні. Про це повідомляє Reuters.

У документі на 7 сторінок йдеться, що в нових повідомленнях керівництва компаній мають приділяти увагу новим робочим місцям, науковим досягненням та новій інфраструктурі, особливо у випадках, які пов'язані з підтримкою з боку держави. У документі також детально розповідається яким чином треба представляти новини.

Інструкції були направлені минулого місяця 45 компаніям в енергетичному та комунальному секторах Росії, включно з компаниями «Роснєфть», «Лукойл, та «Новатек».

Нагадаємо: в березні наступного року відбудуться президентські вибори, коли президенту Володимиру Путіну потрібен буде сильний мандат задля того, щоб зберегти владу після правління країною протягом двох десятиліть.

«Життя для більшості людей стало більш спокійним, зручним та привабливим. Але багато з таких прикладів не висвітлюються в ЗМІ, – зазначається в документі. – Нашою задачею є, завдяки ретельному підходу, відібрати такі теми та запропонувати їх засобам масової інформації».

У цьому ж документі мова йде про те, що матеріали для новин повинні відповідати двом темам: «Життя стає кращим» та «Як справи зараз».

Майбутні вибори у документі не згадувались. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті