«Київенерго» розділять на дві компанії

«Київенерго» розділять на дві компанії

Рішення про реорганізацію було прийнято на вимогу закону України

«Київенерго» розділять на дві компанії
Фото УНІАН

За підсумками загальних зборів акціонерів ПАТ«Київенерго» 13 листопада було прийнято рішення про реорганізацію компанії. Про це повідомляє прес-служба «Київенерго».

«Перша компанія буде здійснювати діяльність із розподілу електроенергії та експлуатації електромереж, друга – діяльність із постачання електричної енергії», – йдеться в повідомленні.

Рішення про реорганізацію було прийнято на вимогу закону України «Про ринок електричної енергії». У ньому передбачається відділення генерації, передачі і постачання електроенергії шляхом створення відповідних суб'єктів господарювання в грудні наступного року в усіх обленерго України. За словами гендиректора «Укренерго» Олександра Фоменко, це рішення – частина розпочатого реформування енергетики України відповідно до європейських стандартів.

Нагадаємо: в Україні почалася реформа електроенергетики відповідно до закону «Про ринок електроенергії», який набув чинності 11 червня 2017 року. Якими можуть буті витрати на електрику до та після енергетичних реформ в Україні читайте в матеріалі Mind від Данила Бабкова, менеджера відділу з аналітичної роботи Дирекції з комерційної діяльності ДТЕК Енерго.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті