mind
В Україні можна буде ставити на облік транспорт відразу в автосалонах

В Україні можна буде ставити на облік транспорт відразу в автосалонах

Документи і держномери транспортного засобу покупець зможе отримати в автосалоні або вдома кур'єрською доставкою

В Україні можна буде ставити на облік транспорт відразу в автосалонах
Фото: Shutterstock

В Україні планують ввести процедуру постановки транспортних засобів на облік у базу МВС відразу в автосалонах. Про це написав гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко у своєму Facebook.

«Хороша новина для автомобілістів! Незабаром процедура постановки транспортних засобів (легкових і вантажних авто, мотоциклів і мототехніки) на облік значно спроститься і буде відбуватися прямо в автосалонах. Почнемо за принципом «степ бай степ» з нових, а потім, у разі якщо експеримент вдасться, перейдемо на б/у авто (трейд-ін і т. д.)», – повідомив Назаренко.

10 листопада громадська рада при МВС створила робочу групу з законодавчої підготовки процедури, яку очолив Назаренко. За його словами, при покупці нового автомобіля або мотоцикла покупець прямо в автосалоні буде оплачувати всі необхідні платежі та писати заяву про постановку транспортного засобу на облік. Документи і держномери транспортного засобу покупець зможе отримати в автосалоні або вдома кур'єрською доставкою.

Раніше повідомлялось, що в Україні з початку року імпорт вживаних автомобілів зріс ушестеро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті