mind
Великобританія запрошує 2000 іноземних технологічних геніїв

Великобританія запрошує 2000 іноземних технологічних геніїв

Окрім того, в країні виділять $80 млн на розвиток технологічних проектів

Великобританія запрошує 2000 іноземних технологічних геніїв
фото з pixabay.com

Хоча Великобританія продовжує намагатись знайти компроміс для виходу з ЄС, уряд звернув увагу на ряд ініціатив, спрямованих на підтримку технологічної галузі країни. Про це повідомляє TechCrunch.

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей та канцлер Філіп Хаммонд оголосили, що країна вдвічі – до 2000 – збільшить кількість віз, які видають «найбільш яскравим та найкращим» талантам.

Крім того, уряд планує виділити 61 млн фунтів ($80 млн) на розвиток трьох галузей: 21 млн фунтів – для розширення Tech City, 20 млн фунтів для фінансування впровадження нових технологій, таких як штучний інтелект, в державні служби, та 20 млн фунтів для навчання молоді віком від 14 до 18 років для визначення кібер-загроз.

Оголошення було зроблено за кілька днів до оприлюднення державного бюджету країни.

Ці ініціативи мають на меті запевнити технологічний сектор у стабільності, незважаючи на процес виходу країни зі складу ЄС, який супроводжується різким падінням фунта, послабленням ринку нерухомості та іншими наслідками.

«Наш цифровий технологічний сектор є однією з найбільш швидко зростаючих галузей в Великобританії і підтримує таланти, підвищує продуктивність та створює сотні тисяч висококваліфікованих робочих місць в країні та за її межами. Правда, що цей динамічний сектор, який вносить значний вклад в наше суспільство, має повну підтримку з боку уряду – заявила Мей. – Допомогти нашим підприємцям та новаторам світового класу досягти успіху – це те, у що ми закладаємо основи нашого процвітання і розбудови економіки. Технології лежать в основі нашої сучасної промислової стратегії, і ми продовжуватимемо вкладати кошти в найкращі інновації та ідеї… І коли ми готуємося покинути ЄС, Британія залишиться відкритою для бізнесу. Це значить, що уряд робить все можливе для забезпечення сильного майбутнього нашого процвітаючого технологічного сектору».

Проект охопить близько 40 000 підприємців та 4000 стартапів по всій країні.

Нагадаємо: з Великобританії почали виганяти громадян ЄС. Влада пояснює таке рішення тим, що вони злочинці, але доказів тому немає.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті