В Україні з'явився новий фонд для інвестування в IT-стартапи

В Україні з'явився новий фонд для інвестування в IT-стартапи

Фонд інвестуватиме в стартапи від $100 000 до $500 000

В Україні з'явився новий фонд для інвестування в IT-стартапи
Фото: Shutterstock

Американський фонд прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund запустив фонд для інвестування в перспективні IT-стартапи в Україні та Молдові. Про це повідомила прес-служба фонду.

«В Україні відроджується економіка завдяки зусиллям ініціативних молодих підприємців, які розвивають конкурентоспроможні міжнародні компанії, революційні продукти та ідеї. Ми заснували U.Ventures для того, щоб допомогти амбітним молодим командам пройти цей непростий підприємницький шлях від концепції до створення значної цінності для інвесторів, маючи намір стати для них надійними партнерами протягом всього життєвого циклу. Ми з нетерпінням чекаємо можливості надати фінансування та поділитися експертними знаннями з тими, хто завтра стане лідерами в ІТ-секторі» – повідомила Ярослава Джонсон, президент та головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund.

Згідно з повідомленням, фонд буде інвестувати у компанії, що знаходяться на ранніх етапах розвитку – від посівної (seed) стадії до раунду А. Обсяг інвестицій коливатиметься в проміжку від $100 000 до $500 000.

Обов’язковими умовами отримання інвестицій від U.Ventures є наявність принаймні одного успішного продукту, досвід співпраці для великих цільових ринків та наявність гідних співінвесторів.

Перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund з капіталом $150 млн, заснований на фінансуванні уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у 1994 році. За цей час фонд інвестував $168 млн у 118 компаній.

U.Ventures вже інвестував $2,3 млн у 6 компаній, що виходять на міжнародні ринки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті