Уряд скасував конкурс на посаду незалежного члена наглядової ради «Нафтогазу»

Уряд скасував конкурс на посаду незалежного члена наглядової ради «Нафтогазу»

Мінекономрозвитку буде вносити до Кабміну пропозиції щодо кандидатів на посади в наглядовій раді

Уряд скасував конкурс на посаду незалежного члена наглядової ради «Нафтогазу»
Фото УНІАН

Уряд скасував конкурсний відбір кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради «Нафтогазу України». Уряд також зобов'язав Мінекономрозвитку вносити на розгляд Кабінету міністрів України пропозиції щодо кандидатів на посади в наглядовій раді в якості як незалежних членів, так і представників держави. Зараз функції наглядової ради виконує уряд.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

«Згідно зі змінами до регламенту Кабміну від 9 серпня, Мінекономрозвитку здійснює підготовку проектів актів Кабінету міністрів, пов'язані з управлінням державними компаніями, що знаходяться в підпорядкуванні Кабінету міністрів ... У той же час суб'єктом ініціативи залишається Кабінет міністрів, який направляє міністерству доручення з оформлення рішень. Мінекономрозвитку забезпечує технічну функцію з підготовки проектів нормативно-правових актів для подальшого внесення в установленому порядку на розгляд уряду», – нагадує міністерство.

В середині жовтня Європейський банк реконструкції і розвитку передав Україні перелік нових незалежних кандидатів до наглядової ради «Нафтогазу».

У вересні ЄБРР закликав Україну не зволікати в реалізації реформ НАК «Нафтогаз України» стосовно наглядової ради. Згідно з повідомленням, на думку ЄБРР, склалася така ситуація, в якій у незалежних членів наглядової ради НАК не залишилося іншого вибору, окрім як піти у відставку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті