Південна Корея: Трамп не повинен розпочинати будь-які військові дії проти КНДР без згоди Сеулу

Південна Корея: Трамп не повинен розпочинати будь-які військові дії проти КНДР без згоди Сеулу

Влада боїться, що дії США можуть спровокувати атаку КНДР на Південну Корею

Південна Корея: Трамп не повинен розпочинати будь-які військові дії проти КНДР без згоди Сеулу
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп «за жодних умов» не повинен розпочинати військових дій проти КНДР без згоди Південної Кореї. Про це заявив голова правлячої партії Південної Кореї Чу Мі-е, передає Reuters.

«Президент Трамп часто підкреслює, що виклав усі варіанти на стіл, – сказав він. – Ми хочемо переконатися, що варіанту війни на столі немає. За жодних обставин США не повинні застосовувати військовий варіант без згоди Сеулу. Ми повинні шукати мирного вирішення цього питання в будь-який доступний для нас спосіб».

Зауваження південнокорейського посадовця підкреслює занепокоєння Південної Кореї щодо того, що будь-які дії з боку США можуть спровокувати напад КНДР на своїх сусідів.

Під час візиту Трампа до Сеулу минулого тижня, американський президент попередив, що готовий використати весь спектр військової сили США, щоб зупинити будь-яку атаку, втім він також закликав Пхеньян «укласти угоду».

Як повідомлялось, Росія та Китай пропонували варіант, коли б США та Південна Корея припинили військові навчання в обмін на припинення КНДР своїх збройних програм.

Видання зазначає, що Пхеньян найбільш імовірно не зацікавлений у переговорах поки не розробить ракету, яка зможе вразити материкову частину США.

Нагадаємо: днями північнокорейські ЗМІ оприлюднили світлини лідера Північної Кореї Кім Чен Ина під час його візиту до тракторного заводу, що свідчить про те, що після трьох місяців зосередженості на ядерній та ракетній програмах, він вперше звернув увагу на економіку. Деякі аналітики вважають, що це тимчасове затишшя необхідне КНДР для розробки більш потужної зброї.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті