Європарламент дав зелене світло антидемпінговим правилам
Нові правила допоможуть країнам ЄС захиститися від несправедливо дешевого імпорту з третіх країн

Нові правила ЄС вимагатимуть від торгових партнерів за межами ЄС дотримуватись міжнародних соціальних та екологічних стандартів. Про це повідомляє EUbusiness.
Метою нових правил є посилення захисту робочих місць в ЄС та захист від несправедливо дешевого імпорту з третіх країн, які сильно впливають не економіку.
Європейські робочі місця та компанії зіштовхнулися з великими складнощами у боротьбі із скороченням імпорту з третіх країн із надлишковим виробничим потенціалом та економіками,які отримують субсидії, в основному у виробництві сталі, алюмінію, велосипедів, цементу, хімікатів, кераміки, скла, паперу та сонячних панелей.
Нові правила дозволять ЄС реагувати на таку недобросовісну торгову практику, орієнтуючись на імпорт, коли ціни не базуються на ринкових цінах через втручання держави.
Також депутати Європарламенту ведуть переговори щодо подальших планів із оновлення «інструментів торгової оборони» ЄС з метою підвищення тарифів на імпорт, зокрема, із країн, де держава не втручається в економіку.
«Я пишаюсь результатом, якого ми досягли. Ми зробили захист економіки більш сильним та вперше забезпечили, щоб законодавство про торговий захист враховувало повагу до праці та екологічні стандарти. Ми надали нашим галузям надійну систему для ефективного захисту від несправедливих практик», – заявив голова Комітету з міжнародної торгівлі Європарламенту Бернд Ланге.
Нові правила набудуть чинності після того, як їх ухвалить Рада ЄС та вони будуть опубліковані в офіційному журналі ЄС.
6 жовтня 2017 року Єврокомісія прийняла рішення про введення фіксованого антидемпінгового мита на імпорт гарячекатаного плоского прокату із заліза, нелегованої та легованої сталі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].