Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Walmart зацікавився новою електровантажівкою Tesla Semi для використання в поставках

Walmart зацікавився новою електровантажівкою Tesla Semi для використання в поставках

Перехід на електротягу допоможе великим компаніям відповідати встановленим урядом екологічним вимогам

Walmart зацікавився новою електровантажівкою Tesla Semi для використання в поставках
фото Shutterstock

Мережа супермаркетів Walmart стане одним із перших клієнтів автовиробника Tesla, які виявили бажання провести тестування нової електричної вантажівки Semi, презентація якої відбулася напередодні, повідомляє TechCrunch.

Гігант роздрібної торгівлі заявив, що «безмежно щасливий» стати одним з перших, хто почне випробовувати в роботі нову вантажівку з метою зміцнити позиції компанії і знизити загальний викид забруднюючих речовин в атмосферу. Тестування відбудеться як у США, так і в Канаді.

Мережу Walmart обслуговують близько 6000 власних вантажівок.

Вартість електровантажівок Tesla Semi поки що є предметом обговорення (під час презентації точна ціна нової моделі так і не прозвучала), однак керівництво Walmart вважає, що висока вартість згодом окупиться завдяки економії пального, пише видання.

Закупівля електровантажівок для логістики відкриває для компаній нові можливості знизити негативний екологічний вплив на довкілля – відповідно до вимог регулюючих органів. Перехід на електротягу дозволить компаніям вписатися у встановлені екологічні норми без необхідності розпочинати більш дорогі проекти, такі як будівництво електростанцій відновлюваної енергії.

Нагадаємо, 16 листопада Ілон Маск презентував світу довгоочікувану повністю електричну вантажівку Tesla Semi, яка зможе подолати 800 км на одній зарядці.

Також на презентації світ побачив оновлений варіант Tesla Roadster – першого серійного автомобіля Tesla, який тепер може розганятися до 100 км всього на 2 секунди.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті