Як насправді бачить функція Face ID ваше обличчя в iPhone X (не для людей зі слабкими нервами)

Як насправді бачить функція Face ID ваше обличчя в iPhone X (не для людей зі слабкими нервами)

Цифровий відбиток обличчя для компʼютера не такий прекрасний, як показали під час презентації

Як насправді бачить функція Face ID ваше обличчя в iPhone X (не для людей зі слабкими нервами)
скрін-шот Youtube

Функція розпізнавання обличчя Face ID у новому iPhone X насправді бачить обличчя свого власника у вигляді цифрового відбитку, а зовсім не таку красиву картинку, як показували на сцені штаб-квартири Apple під час презентації нової функції.

Для електронної системи Face ID і датчика TrueDepth наше обличчя перетворюється на поєднання западин, виступів, зморшок і нерівностей. Стає зрозуміло, що для iPhone X ми маємо не надто привабливий вигляд.

Один з розробників Бред Дуайєр опублікував у Twitter відеоролик з демонстрацією роботи сканера.

«Трохи погралися з необробленими даними з камери iPhoneX #TrueDepth. Насправді це ще не всі деталі».

«Ось ще один скан, ми його трохи підчистили, тепер зображення більш точно передає те, що бачить система. Це лише один кадр з камери #TrueDepth. Можете спробувати поєднати кілька кадрів для створення глибини картинки», – написав він згодом.

Щоразу, коли ви користуєтеся Face ID, система обробки доповнює інформацію про ваше обличчя, роблячи 3D-модель більш докладною.

Зрештою, «зліпок» вашого обличчя стає все більш деталізованим і докладним.

Після багаторазового сканування маска нагадує людське обличчя лише дуже віддалено і вже точно не схожа на красиві образи в комерційних відеороликах Apple.

Між тим стало відомо, коли почнуться офіційні продажі iPhone X в Україні. Новинка від Apple буде коштувати від 37 999 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло