Захворіло у світі
10,538,577
Померло у світі
512,689
Вилікувалось у світі
5,395,571
Захворіло в Україні
44,998
Померло в Україні
1,173
Вилікувалось в Україні
19,548
Кораблі зафіксували в океані звуки, схожі на стук по корпусу зниклого підводного човна

Кораблі зафіксували в океані звуки, схожі на стук по корпусу зниклого підводного човна

Ділянка пошуків звузилася до 35 квадратних миль

Кораблі зафіксували в океані звуки, схожі на стук по корпусу зниклого підводного човна
фото pixabay.com

Аргентинські військово-морські кораблі зафіксували певні звуки в районі пошуків зниклого підводного човна. Звуки схожі на стукання зсередини по корпусу човна, пише CNN.

Сонарні системи двох військових кораблів виявили шум, що схожий на удари інструментами по корпусу підводного човна, повідомив старший офіцер ВМС США, знайомий з перебігом операції пошуків судна.

Посадовець сказав, що екіпажі підводних човнів, які потрапили у скрутне становище, згідно з приписом повинні стукати по корпусу судна, щоб допомогти іншим кораблям відшукати їх місцезнаходження.

Аргентинський військово-морський флот зміг зафіксувати приблизне розташування звуків і тепер концентрує свої пошуки в ділянці розміром 35 кв. морських миль, приблизно за 330 миль від узбережжя Аргентини, сказав офіцер.

Як повідомлялося, сім країн надають Аргентині допомогу в пошуках підводного човна, який перестав виходити на зв'язок. Це такі країни як Чилі, Уругвай, Бразилія, Перу, США, Великобританія і Франція. «Кожна з цих країн надала в наше розпорядження велику кількість техніки і людських ресурсів», – повідомив представник аргентинських ВМС.

Нагадаємо, 15 листопада в Атлантичному океані зник підводний човен ВМС Аргентини. На його борту – 44 члени екіпажу. Після виходу з військово-морської бази в Ушуайє субмарина направлялась до Мар-дель-Плата. Зник човен приблизно за 400 км від узбережжя Патагонії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті