Безпілотні автобуси виїдуть на дороги Сінгапуру з 2022 року
Автономні автобуси працюватимуть на маршрутах разом зі звичайними

Сінгапур сподівається випустити автономні автобуси на дороги загального користування в трьох різних районах міста-держави з 2022 року, для того щоб забезпечити краще транспортне сполучення. Про це повідомили в Міністерстві транспорту Сінгапуру, передає Reuters.
Країни у всьому світі займаються розробкою автономних технологій. Густонаселений Сінгапур, який страждає від нестачі робочої сили в багатьох секторах, знаходиться серед лідерів таких країн та сподівається таким чином заохотити своїх громадян користуватися загальним транспортом.
Повідомляється, що зараз на острові принаймні 10 компаній працюють над розробкою безпілотних технологій.
Згідно з заявою, автономні автобуси на регулярних маршрутах працюватимуть разом із звичайними, на яких працюють водії.
В уряді заявили, що наразі збирають матеріали від промисловості та науково-дослідних установ щодо ключових вимог для успішного запуску цих автономних транспортних засобів.
Нагадаємо: компанія Uber планує створити власний парк автономних автомобілів. Для реалізації цієї мети компанія вже замовила 24 000 авто марки Volvo, які згодом обладнає власними технологіями.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].