Німецько-український фонд надав 81 млн грн Укргазбанку

Німецько-український фонд надав 81 млн грн Укргазбанку

Кошти спрямовані для кредитування малих і середніх підприємств

Німецько-український фонд надав 81 млн грн Укргазбанку
Фото: Shutterstock

23 листопада Німецько-український фонд і Укргазбанк підписали угоду про кредитування малих і середніх підприємств на суму 81 млн грн. Про це з посиланням на прес-службу представництва Європейського союзу в Україні пише Інтерфакс-Україна.

Фінансуванням програми займається уряд Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW та підтримує ініціативу Європейського Союзу EU4Business шляхом надання коштів для компенсації валютних ризиків. Підписання угоди з Укргазбанком завершує першу частину програми по фінансуванню інвестиційних проектів МСП, яка почалася в 2017 році.

«Приєднання Укргазбанку до програми відкриває малому і середньому бізнесу в Україні новий шлях до доступних кредитних коштів: тепер фінансування забезпечується зусиллями трьох банків – партнерів НУФ. Ми раді бачити розвиток цієї ініціативи завдяки уряду Німеччини через KfW і Європейського Союзу та сподіваємося, що зроблені в рамках програми кроки в найближчі роки допоможуть розвитку економіки України», – наводяться в повідомленні слова директора офісу KfW в Україні Лутца Хорн-Хааке.

В рамках проекту Укргазбанк надасть кредити українським МСП для придбання і модернізації устаткування, придбання, будівництва або реконструкції приміщень, поповнення оборотних коштів для розширення виробництва за ставкою 15% річних у гривні.

Раніше повідомлялося, що Кабмін взяв кредит на $0,5 млрд для будівництва квартир.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло