BMW відкличе 30 500 електромобілів через недоліки розміщення керма

BMW відкличе 30 500 електромобілів через недоліки розміщення керма

Краш-тест показав, що для людей низького зросту існує підвищена небезпека пошкодити шию при аварії

BMW відкличе 30 500 електромобілів через недоліки розміщення керма
фото bmw.ua

Німецький автовиробник BMW AG відкликає всі електромобілі моделі i3, продані за період з 2014 року, повідомляє видання Automotive News.

Відкликання автомобілів пов'язане з тим, що використання цих машин людьми невисокого зросту пов'язано з підвищеним ризиком пошкодити шийні хребці, згідно з проведеними дослідженнями.

Краш-тест показали, що в автомобілях i3 ризик отримання травми в області шиї людьми зростом близько 5 футів (152 см) і вагою близько 110 фунтів (бл. 50 кг) збільшується за умови, якщо вони не пристебнуті ременем безпеки.

Дилери отримали вказівку від BMW припинити продаж згаданої моделі, аж поки відкликані автомобілі не будуть відремонтовані. За ці роки було продано 30 542 автомобілів i3, з них 29 383 припали на частку США.

Раніше стало відомо, що  Fiat Chrysler Automobiles (FCA) відкличе 8 тисяч автомобілів позашляховика Jeep Compass 2018 року для усунення несправності подушок безпеки. Подушки при раптовому наповненні повітрям можуть становити загрозу для пасажирів, що сидять на передньому сидінні поруч з водієм, виявили краш-тести.

Відкликання стосується автомобілів моделі, випущених з вересня по 19 листопада поточного року, з яких 7 тисяч були продані в США.

А Ford відкликає 1,3 млн своїх автомобілів через несправні дверцята – ремонту потребують пікапи F-Series з 2015 по 2017 роки випуску.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло