Samsung запатентував новий акумулятор, який заряджається за 12 хвилин

Samsung запатентував новий акумулятор, який заряджається за 12 хвилин

Графенові батареї не лише пришвидшують зарядку, а й збільшують ємність батареї на 45%

Samsung запатентував новий акумулятор, який заряджається за 12 хвилин
фото Shutterstock

Дослідницький підрозділ компанії Samsung Electronics успішно синтезував «графенові кульки», які можна використовувати для продовження строку служби літій-іонних батарей, а також пришвидшення часу їх зарядки. Про це повідомляє ZDNet.

Samsung Advanced Institute of Technology (SAIT) заявив, що використання нової технології для виготовлення батарей збільшить їх ємність на 45% та швидкість їх зарядки у 5 разів.

Наразі для повної зарядки літій-іонної батареї треба 1 годину, а з використанням графенових кульок час скоротиться до 12 хвилин.

Зазначається, що нова технологія дозволить компанії масово синтезувати графен (елемент, який отримують із графіту) у вигляді кульок з використання діоксину кремнію, який допомагає захистити їх та забезпечити батарею електропровідністю. Ці кульки заміняють собою анод та катод у літій-іонних батареях.

Нова технологія підтримує температурний режим до 60 °С, що значить, такі батареї можна буде використовувати і в електрокарах.

SAIT подав заявку на патент в США та Південній Кореї.

Літій-іонні батареї вперше з’явились на ринку в 1991 році і стали стандартними для використання в електронних пристроях. З того часу особливих змін технологія не зазнала, тому розробники та компанії шукають альтернативні джерела. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло