Україна розпочне експортне співробітництво з Малайзією

Україна розпочне експортне співробітництво з Малайзією

Йдеться про поставки молочних і яєчних продуктів, а також м'яса птиці

Україна розпочне експортне співробітництво з Малайзією
Фото: Shutterstock

Українські виробники можуть почати експортувати молочні та яєчні продукти, а також м'ясо птиці на ринок Малайзії. Про це повідомляється на урядовому порталі.

Згідно з повідомленням, за сприяння Посольства України в Малайзії вперше відбулися офіційні зустрічі між компетентними органами України та Малайзії.

У рамках візиту були проведені зустрічі з DVS (Департамент ветеринарної служби), JAKIM (Центр ісламу) та MAQIS (служба на кордоні).

У ході зустрічей було обговорено процедури сертифікації українських центрів за стандартом халяль, процедури визнання України для експорту продукції, кроки для схвалення українських експортних потужностей, правила перевірки на кордоні тощо.

Низка українських підприємств із виробництва молочних продуктів, м’яса птиці та яєчних продуктів уже направили відповідні заявки на розгляд компетентних органів Малайзії. Після завершення оцінки погоджуватиметься питання проведення інспекційного візиту до України з метою оцінки системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні в дотриманні стандартів халяль.

Однією з важливих умов експорту до Малайзії є наявність ліцензованого імпортера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті