В Україні почали виробляти органічну соняшникову олію

В Україні почали виробляти органічну соняшникову олію

Продукція надійде у продаж вже в грудні поточного року

В Україні почали виробляти органічну соняшникову олію
Фото: pixabay.com

На Полтавщині запустили завод, який буде виробляти по 7 тис. тонн соняшникової та соєвої органічних олій з органічної сировини. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства на своєму сайті.

Підприємство ТОВ «Укролія» – «Укролія Органік» сертифіковане за стандартом органічних продуктів Європейського союзу № 17-0773-01. Сертифікацію проводило ТОВ «Органік Стандарт» – українська компанія, акредитована міжнародною організацією IOAS.

Компанія «Укролія Органік» планує щорічно переробляти 18 тис. тонн соняшнику та 50 тис. тонн соєвих бобів. Завод оснащений обладнанням українського виробництва, ступінь автоматизації є максимальним, а сам процес виробництва – безвідходним.

Продукція підприємства надійде у продаж вже в грудні поточного року. Відповідно до офіційних статистичних даних Міжнародної федерації органічного сільськогосподарського руху (IFOAM) з 2002 року кількість господарств в Україні, що отримали статус «органічного», збільшилася з 31 до 390, або у 12,6 раза.

За загальною площею сільськогосподарських угідь, сертифікованих як органічні (421,2 тис. га), Україна займає 11-те місце серед країн Європи та 20-те у світі. Майже половина (48,1%) таких земель зайняті під вирощування зернових, шосту частину (понад 16%) таких угідь займають олійні. Далі йдуть бобові – 4,6%, овочі – 2,0%, фрукти – 0,6%, виноград – 0,1%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло