Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
Перевізники мають добу для надання документів на дозвіл ЄКМТ

Перевізники мають добу для надання документів на дозвіл ЄКМТ

Перевізникам подовжили до 30 листопада термін подачі даних щодо кількості використаних дозволів ЄКМТ

Перевізники мають добу для надання документів на дозвіл ЄКМТ
фото Shutterstock

Термін для уточнення даних від перевізників щодо кількості дозволів, використаних перевізниками – учасниками конкурсу за перші три квартали 2017 року, а також з ефективності використання дозволів ЄКМТ (Європейської конференції міністрів транспорту) учасниками конкурсу за аналогічний період, продовжено до 30 листопада, повідомляє Мінінфраструктури.

Таке рішення було прийнято конкурсною комісією для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ на засіданні 27 листопада.

Як зазначено у повідомленні, конкурсною комісією прийнято рішення дозволити надання підтверджуючих документів на електронну пошту ekmt2018@mtu.gov.ua. Також нагадуємо, що копії підтверджуючих документів можна направляти на адресу конкурсної комісії:
Україна, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14, Міністерство інфраструктури України, Конкурсна комісія для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ.

На засіданні комісії також було прийнято рішення щодо недопущення ряда перевізників, до участі у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2018 рік через використання при в’їзді до Туреччини підроблених дозволів ЄКМТ.

Так, надійшло відповідне звернення від Міністерства транспорту, мореплавства та зв’язку Турецької Республіки, а також надано відповідні підтверджуючи матеріали щодо використання українськими перевізниками підроблених дозволів ЄКМТ.

Як повідомляв Mind.ua, заявки на участь в конкурсі з розподілу договорів Європейської конференції міністрів транспорту (ЄКМТ) на міжнародні автомобільні перевезення на 2018 рік подали 1109 українських автоперевізників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті