Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Миколаївський аеропорт отримав дозвіл на польоти

Миколаївський аеропорт отримав дозвіл на польоти

Досягнуто попередньої згоди на щоденні рейси літаками МАУ до Києва

Миколаївський аеропорт отримав дозвіл на польоти
Фото зі сторінки Олексія Савченко у Facebook

Служба аеронавігаційної інформації України (САІ) дала згоду на польоти (використання повітряного простору) у районі аеродрому Миколаїв. Про це заявив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко на своїй сторінці в Facebook.

Вчора плідно попрацювали в ДП “Украерорух”. Результатом кількагодинної наради, за участю керівника підприємства Дмитра Б...

Опубликовано Олексій Савченко 28 ноября 2017 г.

«Вчора плідно попрацювали в «Украерорусі». Результатом кількагодинної наради за участю керівника підприємства Дмитра Бабейчука, яка завершилася пізно ввечері, стало те, що Миколаївський міжнародний аеропорт отримав від усіх відповідних служб, в тому числі й Служби аеронавігаційної інформації України (САІ), згоду на Інструкцію щодо виконання польотів (використання повітряного простору) у районі аеродрому Миколаїв!», – написав Савченко.

Крім того, за його словами, вже отримані, підготовлені фахівцями «Украероруху» схеми заходу на посадку, текстовий опис процедур вильоту і прибуття на розрахункові межі аеродромної зони польотної інформації (AFIZ) для аеродрому Миколаїв.

Сьогодні голова Миколаївської ОДА проведе зустрічі з міністром інфраструктури України і керівником Державіаслужби на предмет подальших дій щодо запуску роботи Миколаївського аеропорту.

Було досягнуто попередньої згоди на організацію регулярного щоденного рейсу літаками МАУ до Києва, після завершення процедури сертифікації аеродрому.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті