МАУ сполучить Україну з Канадою вже наступного року

МАУ сполучить Україну з Канадою вже наступного року

Час у дорозі від Києва до Торонто складе 10 годин 25 хвилин

МАУ сполучить Україну з Канадою вже наступного року
Фото: Shutterstock

МАУ почнє виконувати рейси між Києвом і Торонто з 6 червня наступного року, відновивши пряме авіасполучення між Україною і Канадою, перерване кілька років тому. Згідно з оприлюдненим авіаперевізником розкладом, рейси виконуватимуться тричі на тиждень – щопонеділка, щосереди і щосуботи, передає avianews.com.

Вильоти з Києва заплановані на 11:10, з Торонто – о 23:15. Час у дорозі на рейсі Київ – Торонто складе 10 годині 25 хвилин, в зворотному напрямку – 9 годин 50 хвилин.

На новому рейсі МАУ збираються використовувати далекомагістральні Boeing 767. Нагадаємо, що наступного року МАУ планують отримати не менше 10 літаків – це будуть чотири далекомагістральних Boeing 777-200ER, шість Boeing 737-800 і, можливо, два Embraer 190. 

Наразі вартість бронювання авіаквитків економ-класу на прямий маршрут Київ – Торонто становить близько 21 000 грн в обидва боки з урахуванням зборів, проте в прес-службі авіакомпанії відзначили, що поки не всі тарифи заведені в систему.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло