Європейські компанії заробляють на ICO мільярди

Європейські компанії заробляють на ICO мільярди

Їм вдалось заробити 46% коштів, отриманих таким чином по усьому світу

Європейські компанії заробляють на ICO мільярди
фото з pixabay.com

Майже половина коштів, які компанії отримують по усьому світу через первинне розміщення монет (ICO), припадає на долю європейських компаній. Про це повідомляє Reuters.

У звіті провідної європейської венчурної компанії Atomico зазначається, що компаніям в Європі вдалось залучити $1,76 млрд завдяки первинному розміщенню монет (ICO) з 2014 року, що складає 46% коштів, залучених в глобальному масштабі.

ICO стали справжнім щастям для підприємців, які займаються цифровими валютами. Вони стали джерелом «пального» для швидкого зростання вартості криптовалют цього року. Біткойн зріс більш ніж на 1000% з початку 2017 року.

Нагадаємо, 29 листопада вартість біткойну піднялась до рекордного максимуму у понад $11 000, а у ніч на четвер, за лічені години, впала на 21%, до $9000. Утім, станом на ранок 30 листопада ситуація стабілізувалась, станом на 10:20 біткойн оцінюється у $10 316.

Як повідомлялось, не усі країни прихильно ставляться до криптовалют, зокрема Китай, а згодом і Південна Корея, заборонили проведення ICO. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло