Порошенко підписав зміни до держбюджету 2017 року

Порошенко підписав зміни до держбюджету 2017 року

Збільшено видатки на надання пільг та житлових субсидій

Порошенко підписав зміни до держбюджету 2017 року
Фото з офіційного сайту Петра Порошенка

Президент Петро Порошенко підписав закон про зміни до державного бюджету на 2017 рік. Закон забезпечує вирішення термінових соціально важливих питань. Документ також спрямований на цільове використання бюджетних коштів у 2017 році шляхом перерозподілу бюджетних призначень в межах затвердженого загального обсягу видатків та надання кредитів, повідомляє прес-служба президента.

Законом передбачається збільшення видатків на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг, субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, медичну субвенцію для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я.

Для продовження здійснення фінансування у 2018 році, законом передбачається збереження на рахунках загального фонду відповідних місцевих бюджетів залишків коштів субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та на рахунках спеціального фонду – залишків коштів субвенції на заходи із розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Закон набирає чинності з 1 грудня поточного року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло