Робот Софія збирає гроші на всесвітню мережу штучного інтелекту

Робот Софія збирає гроші на всесвітню мережу штучного інтелекту

Мережа, за задумом, стане глобальним ринком АІ-послуг, вільним від контролю держав чи корпорацій

Робот Софія збирає гроші на всесвітню мережу штучного інтелекту
Фото Stephen McCarthy для Web Summit

Робот Софія, зірка останніх новин із галузі технологій, оголосила, що хоче збирати гроші методом краудфандінгу (спільнокоштом) на запуск глобальної мережі штучного інтелекту SingularityNET, повідомляє Inverse.

Система буде влаштована таким чином, що користувачі, інвестуючи в токени, зможуть купувати та продавати послуги у галузі АІ. Це буде свого роду «глобальний мозок» із множинними системами АІ, об’єднаними в одну, що разом працюватимуть над вирішенням певних питань.

Розробники зможуть додавати в SingularityNET свої власні рішення в сфері АІ й отримувати за них прибутки, якщо їх розробки користуватимуться попитом.

Система буде вільною від контролю будь-яких корпорацій чи держав і нагадуватиме великий ринок штучного інтелекту, підвладний лише ринковим законам.

Ідея проекту належить експерту в робототехніці й відомому розробнику штучного інтелекту Бену Герцелю.

На думку винахідника, якщо алгоритм із людським рівнем розуму буде створений корпорацією, то вона в першу чергу використає його для отримання прибутку з населення. Якщо ж такий «глобальний мозок» контролюватиме уряд, то він скористається ним для стеження за громадянами.

Проект готується вийти на ICO. Робот Софія закликала підтримати ідею про «всесвітній АІ» та вкласти кошти в проект SingularityNET.

Нагадаємо: Софія стала першим андроідом, який отримав громадянство. Такої честі її удостоїла Саудівська Аравія.

Софія запевняє, що «страх людей перед роботами – це їх шлях сховатися від справжнього страху, який вони відчувають перед собою».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло