МВФ стимулює українців працювати довше

МВФ стимулює українців працювати довше

В фонді вважають, що люди повинні виходити на пенсію пізніше

МВФ стимулює українців працювати довше
Фото: Shutterstock

Міжнародний валютний фонд спільно зі Світовим банком продовжує працювати з владою України над вирішенням деяких питань прийнятої пенсійної реформи, зокрема на предмет наявності стимулів для більш пізнього виходу на пенсію. Про це з посиланням на слова представника МВФ в Україні Йоста Люнгмана, пише Інтерфакс-Україна.

«Ми, зокрема, працюємо над тим, щоб у пенсійній системі було закладено достатнє заохочення за більш тривалий час роботи і великі внески в пенсійну систему, а також за декларування реального доходу», – сказав Люнгман.

За словами представника фонду, для завершення четвертого перегляду програми співпраці та отримання п'ятого траншу Україні необхідно забезпечити відповідність пенсійної реформи цілям співробітництва та прийняти закон про приватизацію, привести у відповідність із імпортними цінами внутрішні тарифи на газ і прийняти закон про заснування антикорупційнного суду.

Як повідомлялося, 3 жовтня Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект про пенсійну реформу.

Подробиці про реформу ви можете прочитати в матеріалі Mind «Пенсійна реформа: українцям доведеться довше працювати і більше економити».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло