mind
«Наш формат» не викладатиме онлайн електронні книжки через піратство

«Наш формат» не викладатиме онлайн електронні книжки через піратство

В інтернеті набирає популярності телеграм-канал, який розповсюджує нелегальний контент

«Наш формат» не викладатиме онлайн електронні книжки через піратство
Фото: Shutterstock

Видавництво «Наш формат», що спеціалізується на випуску електронних та паперових книжок, перестає викладати в легальний доступ електроні книжки через порушення авторських прав піратськими телеграм-каналами. Про це повідомив виконавчий директор видавництва Антон Мартинов на своїй сторінці в Facebook.

«Ніхто нічого в Україні не купував, бо все було доступно безкоштовно. Робота юриста по відслідковуванню і закриттю лінків коштувала більше за можливі гешефти, які нам приписували. Тепер ми… не маємо ніяких нових аудіокниг в Україні взагалі. Проте тепер у нас навколо все народне, все доступне безкоштовно. Але є проблемка: актори, диктори, редактори і звукорежисери теж хочуть їсти, уявляєте? І права коштують грошей», – зазначив Мартинов.

За словами виконавчого директора видавництва, «Наш формат» перестає викладати в легальний доступ нові електронні твори, доки існуватимуть піратські телеграм-канали.

«Ми видавали ділову літературу для того, щоб люди розвивалися і заробляли своєю працею на оплату якісних товарів та послуг, а не продовжували сумну традицію «отнять и поделить», – пише Мартинов.

В інтернеті з’явився і стрімко набирає популярності телеграм-канал, який безкоштовно розповсюджує електронні книжки укра...

Опубліковано Anton Martynov 30 листопад 2017 р.

Нагадаємо, Mind нещодавно склав і представляє до уваги читачів рейтинг кращих книг з економіки за 20 напрямками.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті