Держспоживслужба хоче створити єдиний реєстр бджолярів України

Держспоживслужба хоче створити єдиний реєстр бджолярів України

Це дасть змогу активніше залучати інвестиції для розбудови бджільництва

Держспоживслужба хоче створити єдиний реєстр бджолярів України
Фото: Shutterstock

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та голова Спілки пасічників України Володимир Стретович обговорили перспективи створення єдиного реєстру пасічників України. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Створення єдиного реєстру пасічників дасть змогу активніше залучати інвестиції для розбудови бджільництва, сприятиме створенню кооперативів із переробки продукції бджільництва та допоможе пасічникам виробляти безпечну та якісну продукцію як для внутрішнього, так і зовнішнього ринків. Також даний реєстр дозволить координувати співпрацю бджолярів та сільгоспвиробників, зокрема, щодо уникнення загибелі бджіл під час обробки полів та садів пестицидами», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що в планах присвоїти кожній пасіці та вулику номер. Це забезпечить прослідковуваність сировини та товару. Також важливим є питання оновлення інструкцій, що регулюють галузь бджільництва, та їх наближення до стандартів ЄС.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло