Рада презентувала плани щодо Національного бюро фінансової безпеки в Україні

Рада презентувала плани щодо Національного бюро фінансової безпеки в Україні

Заплановані зміни моделі розслідування злочинів у сфері публічних фінансів та моделі притягання до кримінальної відповідальності

Рада презентувала плани щодо Національного бюро фінансової безпеки в Україні
Фото УНІАН

Голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна презентувала основні засади створення Національного бюро фінансової безпеки в Україні, повідомила спеціаліст з комунікацій Комітету інформаційних технологій ЕВА Людмила Стеценко у Facеbook.

За словами Стеценко, більше 60% справ фінансових розслідувань ДФС у минулому році були закритими, оскільки не належали до відповідальності цього органу влади. Саме тому, за словами Южаніної, є потреба в окремому спеціалізованому органі, що гарантуватиме фінансову безпеку та унеможливить шахрайські схеми з грошовими ресурсами.

Зокрема, повідомляється, що заплановані зміни моделі розслідування злочинів у сфері публічних фінансів та зміна моделі притягання до кримінальної відповідальності. 

«Принципова новизна: покарання порушників гривнею. Якщо сплатив у бюджет кошти за нанесену шкоду – гуляй, звільняєшся від кримінальної відповідальності», – сказав голова бюджетного комітету Громадської ради при Міністерстві фінансів Тарас Козак на своїй сторінці у Facebook.

Деталі про новий правоохоронний орган Ще один надихаючий виступ – Голова Податкового Комітету ВРУ Ніна Южаніна про ново...

Опубліковано Тарасом Козаком 1 грудня 2017 р.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті