Рада підтримала створення Держфонду розвитку водного господарства

Рада підтримала створення Держфонду розвитку водного господарства

Відповідна норма передбачена законом про внесення змін до Бюджетного кодексу

Верховна Рада України підтримала створення Державного фонду розвитку водного господарства. Відповідна норма передбачена законом про внесення змін до Бюджетного кодексу (№7116), прийнятому на пленарному засіданні в четвер. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, кошти Держфонду направляються на фінансове забезпечення заходів щодо експлуатації водогосподарського комплексу, будівництво та реконструкції меліоративних систем, захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь, централізоване водопостачання сільських населених пунктів, що користуються привізною водою, модернізацію і розвиток водогосподарського комплексу.

На фінансування Фонду надходитиме 10% рентної плати за спеціальне використання води (крім рентної плати за спеціальне використання води водних об'єктів місцевого значення).

За даними Державної казначейської служби, минулого року рентна плата за спеціальне використання води становила 576,1 млн грн, за 10 місяців цього року – 85,7 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті