Хмельницький дає стартапам знижку на користування інструментами технологічної компанії

Хмельницький дає стартапам знижку на користування інструментами технологічної компанії

Стартапи, яким менше 5 років, зможуть майже безкоштовно користуватись інструментами Microsoft, Amazon, Intercom

Хмельницький дає стартапам знижку на користування інструментами технологічної компанії
Фото Iгор Тишенко для MIND

Команда UNIT.City запускає програму підтримки продуктових стартапів UNIT.Perks. Стартапи зможуть розраховувати на безкоштовні кредити та знижки до 90%, а загальна вигода для кожного може скласти $200 000. Про це повідомляє прес-служба компанії.

У рамках проекту резиденти інноваційного парку отримають доступ до інструментів та послуг провідних технологічних компаній.

Однак на деякі пропозиції діятимуть обмеження, зокрема частина сервісів будуть доступні за промоціною лише для стартапів молодше 5 років з річним обігом до $1 млн.

Партнерами програми стали Microsoft, Amazon, Intercom, HubSpot, Grammarly, DepositPhotos, Zendesk, SendGrid, YouScan та ін.

Василь Хмельницький – український підприємець, перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, засновник K.Fund. Народний депутат п’яти скликань. З найбільш відомих його ініціатив такі проекти як міжкорпоративний IT-університет BIONIC University, Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), видавничий проект «Бібліотека Хмельницького», Фонд Василя Хмельницького K.Fund.

У квітні 2017 року Фонд Василя Хмельницького K.Fund повідомляє про запуск у Києві інноваційного парку UNIT.City. – екосистеми для розвитку бізнесу у сфері високих технологій.

Раніше повідомлялось, що український стартап став найкращою у світі охоронною системою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті