mind
За два роки суди задовольнили 3800 позовів Ощадбанку на 40 млрд грн

За два роки суди задовольнили 3800 позовів Ощадбанку на 40 млрд грн

З фізичних осіб було стягнуто 11,9 млрд грн

За два роки суди задовольнили 3800 позовів Ощадбанку на 40 млрд грн
Фото Ощадбанк

Суди задовольнили 3800 позовів Ощадбанку на суму 40 млрд грн за період з грудня 2014 по грудень 2017 року. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє голова Ощадбанку Андрій Пишний.

Зокрема, йдеться про 3700 позовів до фізичних осіб на суму 11,9 млрд грн і 100 позовів до юридичних осіб на суму 28 млрд грн.

Пишний підкреслив, що в рахунок погашення заборгованості банком вже стягнуто 3,3 млрд грн і стягнуто майно недобросовісних позичальників на суму 800 млн грн.

«Так ось, розуміючи всю складність української дійсності, наша команда пішла і вглиб, і вшир. Ми шукаємо і знаходимо активи навіть за кордоном і успішно відстоюємо наші вимоги в іноземних юрисдикціях. Ми і наші юридичні радники працюємо з усім масивом доступною нам інформації та засобів з пошуку активів і легалізації рішень. Благо, за останній час у відкритий доступ викладені мільйони «рареrs файлів». Перші результати вже є – 300 млн грн», – підкреслив Пишний.

Ощадбанк – друга за розміром активів банківська установа Україні. Згідно з рейтингом банків Mind, банк має задовільний рівень життєздатності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті